04 júl 2024

18.-21.7.2024

51st QubicaAMF Bowling World Cup
20 november 2015
ImageSiu Hong Wu a Clara Juliana GuerreroŠtvrtok, 19.11.2015. Finálový deň na BWC 2015 patril už na dráhach iba Top 8 ženám a Top 8 mužom. Tí si to medzi sebou rozdali (každý vo svojej kategórii) v osemzápasovom Position Round Robine. Aj do tejto časti turnaja sa prenášali všetky od začiatku doposiaľ nahraté body. Do finále potom postupovali prví traja a hrali sa dva zápasy na dve víťazné hry. V ženskej kategórii postúpila z prvého miesta do finále Clara Guerrero a jej súperkou sa stala Shannon Pluhowsky. Tej sa podarilo po krásnom semifinálovom súboji zdolať Mariu Bulanovu 2:1, keď v závere tretej hry pospájala viac strajkov. V poslednom ženskom zápase zvíťazila Kolumbijčanka Clara Guerrero nad domácou Shannon Pluhowski 2:0 a obhájila víťazstvo z vlaňajška. Stala sa tak šiestou ženou, ktorá má dve víťazstva na BWC.
BOWLING WORLD CUP 2015
» ..pokracovanie..
Prešporský Mazec 2015/2016, 3. kolo
12 november 2015
ImageTop 3 turnajaV stredu, 11.11.2015 sa v BNC Bratislava odohralo 3. kolo Prešporského Mazca 2015. Pre 35 účastníkov to bol tak trochu výnimočný deň a to nie len preto, že miesto Martina na bielom koni sme mali v Bratislave 19°C. Hralo sa totiž na mazaní z PBA 2013 s názvom Shark a pre mnohých to bola veľká výzva. Veľmi ma teší, že viacerí hráči postupne prišli na to ako sa aj na takto nezvyklom modeli dá slušne zahrať a priemery postupne narastali. Narážky, že takéto mazania nahrávajú rovinárom neberiem úplne vážne a tento turnaj ostane verný svojmu názvu, hrať budeme stále na športových „mazcoch“. Napokon prví dvaja skončili točiví hráči a aj ďalší sa pekne umiestnili. Víťazom kvalifikácie sa stal meninový oslávenec Maroš Augustín
VÝSLEDKY MAZANIE
PROPOZÍCIE PREŠPORSKÝ BANK
2. BwL Bratislava B 2015/2016, 2.kolo
11 november 2015
ImageTOP hráči kola.V utorok 10. novembra pokračovala druhým ligovým kolom 2. BwL trojčlenných družstiev v skupine Bratislava B. V siedmich vzájomných zápasoch sa predstavilo všetkých osem družstiev skupiny. Družstvá XXL Dúbravka a BNC 2 skončili včera najúspešnejšie, porazili šiestich súperov a do priebežného hodnotenia im pribudlo 29 resp. 27 bodov. Saturn Malacky „B“ zaostal za prvým družstvom o šesť bodov a NMŠK 1922 o deväť bodov. FID – SK Zbojníci vyšli víťazne z dvoch zápasov a na konto im pribudlo 12 bodov, rovnaký počet získali aj hráči z Plzeňská – Saturn Malacky „D“ za tri výhry. Zápasy v druhom kole nevyšli vôbec družstvám BNC FANATICS a IFK STRIKE, museli sa uspokojiť iba s jedným víťazstvom. Počas jednotlivých zápasov sa poradie na popredných
VÝSLEDKY PROPOZÍCIE

2. BwL Bratislava A 2015/2016, 2.kolo
10 november 2015
ImageTOP hráči kola.Druhým ligovým kolom pokračovala včera v bratislavskom Bowlingovom národnom centre 2. BwL v skupine A. Osmička družstiev odohrala sedem vzájomných zápasov a aj tento krát sa najviac darilo hráčom z družstva SIX PACK STUPAVA, ktoré spolu s družstvom Alpha Trion boli v pondelok 9. novembra najúspešnejšími družstvami. Zdolali šiestich súperov a do priebežného hodnotenia im pribudlo 28 resp. 27 bodov. Na opačnom konci sa ocitli zase Saturn Malacky „C“ bez jediného víťazstva si odniesli päť bodov. Družstvo SIX PACK STUPAVA dominovalo vo viacerých štatistikách. Najvyšší priemer jednotlivca 210,00 Boris Petráš, najvyšší výkon družstva 646 a najvyšší priemer družstva 586,00. Jedine TOP hra kola skončila v rukách iného družstva, 264 v podaní Ivana Hrabinského